Píšu článek, zázrak...ale stejně jsem lazyass.

6. března 2012 v 20:41 | Jeffree Michael Black |  Zápisky metalistovy
Nuže, drazí pozemšťané, oslavme tuto chvíli. Oslavme to, že Jeffree Michael Marilyn Skrillex Black se odhodlal napsat další sbírku blábolů, schyzofrenických šíllených keců. (K)ámen.

Zázraky se dějí...ano, nejsem sjetý a nacházím se na Zemi, jsem naprosto střízlivý. Zázraky se dějí...kurva, já jsem dostal jedničku z matiky, to se mi nestalo už kurva dlouho...naposledy na základce. Byl jsem příjemně překvapen reakcí mých fucking parents na tuto radostnou zprávu a ještě příjemněji jsem byl překvapen dvěma stovkama, které jsem obdržel, muheheheh. Myslím že brzo půjdu zase vyplenit metalshop, mám tam vyhlídnutou úžasnou mikinku s Children of Bodom...kawaii!

Jinak uporozňuji, slovo kawaii na mém blogu uvidíte častěji, kawaiii je prostě podstatou mé existence, jinak to říct nedokážu :DD (Jo, já vím, pěkně mi jebe..:D)

Btw...Všimli jste si že tato část článku je tvořena pouze naprostými nesmysly, stvořenými proto, abych vůbec něco napsal? :D

Nojo, docela se divím že jsem schopen napsat i to, vzhledem k tomu že jsem brutální LAZYASS, obvykle jsem schopen jenom poslouchat metal a Skrillexe, u toho si číst a popřípadě nadávat nebo kreslit, je to se mnou špatné, už ani nepoguju u každého songu co slyším, béééé, je to se mnou hoodně špatné. :/ :D

Špatné je i to, že jsem si roztrhl už druhé džíny za poslední měsíc..díry zatím úspěšně maskuju nášivkami Blind Guardian a Hammerfall, ale jestli to takhle půjde dál...:DD

A taky mě pěkně sere, že nikde nemůžu sehnat tričko se Skrillexem, nevíte někdo náhodou, kde by se dalo sehnat? Já ho prostě žeru, jebat ho! :D Ehh...neříkal už jsem to náhodou? :D

Taky mě sere (Úplný a značně dlouhý seznam věcí, co mě serou, si můžete přečíst v kanceláři našeho školníka, pana Filche.) to, že Dračí doupě, aspoň v mém okolí brutálně vymírá, už půl roku jsem s nikým nehrál a neznám ani nikoho kdo by dračák hrál, je to na nic :/ Fuck :/

No, aspoň že mi zůstává RPG aspoň virtuální. Kdyby to někoho zajímalo, o čemž pochybuji, tak hraju na hocz.org, občas na bloodycity.blog.cz a na ZVB. RPG je prostě součást mého života, bez které se nemůžu obejít. :) Stejně jako metal, anime, virtuální přátelé a plány na ovládnutí světa.

Už jsem říkal že hodlám ovládnout svět a Skrillex mude moje děvka? Ne? No, tak teď to říkám, třeste se, nastane doba zlá pro Džastyna a hip-hop. Nastane ráj pro metal, dubstep a RPG....muhehehe, budu vládnout celému světu, hell yeah! (Né, vůůbec mi nejebe.)

Oh shit...jsem se nějak rozepsal...No, myslím že už se budu loučit, páčko, satan, metal a Dračí Doupě s váma.

Jeffree Michael Marilyn Skrillex Black
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Foxx Foxx | Web | 6. března 2012 v 20:52 | Reagovat

ČLÁNEK ČLÁNEK ČLÁNEK ČLÁNEK!!!(klaní se)Jup!
Jedničku z matiky jsem dostala naposledy v šestce,errr...nebo v pětce?O_O
Já taky nemůžu sehnat tričko s XIII stoletím,BUÁÁH,ale kámoška ho slíbila k narozkám,takže čekám =D
Přeji příjemnou cestu k ovládnutí světa!=P

2 Wickey Wickey | Web | 6. března 2012 v 21:20 | Reagovat

Heej to s ovládnutím světa není jako špatnej nápad! Sice bych ten dubstep vyhodila alé.. :D to by až tak nevadilo! :D šla bych do toho taky!! :D

A koukej ty peníze hned utratit, nebo si spíš šetři na ty svý glády! :P :DD

3 Energy TCS Extasy Mckee Energy TCS Extasy Mckee | Web | 7. března 2012 v 15:10 | Reagovat

Hej, ty už máš delší jméno než já :DD...No s tím ovládnutím světa souhlasím :D...Mile ráda ti pomohu :D...Já s ním tričko mít budu...Teda s tím jeho Ill..A bude to tílko :D A budu mít ještě s FFTL :DD Muahahahhaha :D...Já RGPčko nehrála už x let...Naposled to bylo 4story? :D Pak Metin a to je asi všechno :D Ale chtěla bych si někdy zahrát Erebos :DD...A žeš nebyl ? :D Ale byl a jak :D A ta pažitka byla fejk, jo? :D...

4 Energy TCS Extasy Mckee Energy TCS Extasy Mckee | Web | 7. března 2012 v 16:39 | Reagovat

Tak jako víš co :D...Já se v tom nevyznám :D Dračí doupě znám jen jako stolní hru (ehm :D)...Ale jednou sem hrála WoWko a luxus :DD
Ne, vůbec jsi nebyl :D

5 Rýnka Rýnka | Web | 7. března 2012 v 17:16 | Reagovat

Oh yeah! :D Tys napsal článek a při tom v sobě neměl nic? :D fakt nastal zázrak! :D (já pořád tvrdim, že zázraky se dějou a nikdo mi to nevěří.. :D)
Jednička z matiky?! :D Kurva, taky by se jedna, nebo možná i dvě hodily.. :D Proč taky nedostávam za dobrý známky peníze?! :D
A s tim ovládánim světa, doufam, že nezapomeneš na svojí kámošku, která ti mileráda pomůže.. :D
Metal se Satanem i s tebou, bratře.. :D

6 Foxx Foxx | Web | 7. března 2012 v 20:40 | Reagovat

Hej!:D to bylo hnusný!(uražený pohled malý rozmazlený fakanky)Já Snížka miluju!A vezmu se s ním!(s dětskou naivností)

7 S. Aiko S. Aiko | Web | 8. března 2012 v 10:44 | Reagovat

Ahoj, promin, že ti to píšu sem,, ale děkuju za koment. Máš to tu strašně hezké.

8 Sad Gothic Sad Gothic | E-mail | Web | 13. března 2012 v 2:00 | Reagovat

RPG...jo to je můj život...virtuílní přátelé miluju...a vůbec dneska miluju všechno čemu se směju ... takže i tebe...Hodně štěstí s ovládnutím světa :)

9 AlbertTup AlbertTup | E-mail | Web | 7. června 2018 v 18:17 | Reagovat

The prostate gland is the central section of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate gland is located just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of the particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections via other areas in the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect accompanied by the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to create what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some of the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for overall health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations per week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to consider to make certain a wholesome prostate is to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should opt for prostate examination at least one time per year.

10 Aarrinuepele Aarrinuepele | E-mail | Web | 24. září 2018 v 12:15 | Reagovat

Compression  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-prix-belgique-horaires/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama