Chci Tvou krev. Chci krev Vás všech...Zasrané záchvaty morbidnosti...

15. dubna 2012 v 20:02 | Jeffree Michael Metalist Marilyn Star Black |  Zápisky metalistovy
Zdravím. Po docela dlouhé době se zase ozývám. Po docela dlouhé době, neb mne inspirace opustila. Tak můžu psát alespoň o tom, jak mne inspisrace opustila. Fuck. Nebo něco o mé mucQoidní osobě. O Bohovi, jehož IQ v mínusech se utápí, jehož vyjadřovací schopnosti jsou mizivé...a přesto je ten negeniálnější člověk na téhle zkurvené planetě..(Sebevědomí mi nechybí, heh.)

To zas píšu sračky..ale na svou omluvu můžu dodat, že jsem stále lehce v šoku ze včerejška - byl jsem ještě s dvěma idiotama ze třídy na krajském kole soutěže eurorébus a my jsme postoupili na republiku...vole, a bude to asi v poslanecký sněmovně, muehehe...jedinečná příležitost pro vpašování bomby...muehehe...a bude po sviních, a všude bude spousta krveee *záchvat morbidnosti*.

Jeffree, klídek. Nebo tě noční můry neminou...

Grrr...drž hubu, Jamie. Proč musím mít zrovna já takové otravné druhé já...
Zadrátované zpívající kiwi na něj...
Můžete mi někdo říct, proč píšu takový sračky a proč nesem schopen napsat normální článek? Grrr...fuck...bum...vžíííí.

Áhá...už vím čím to je. Už hodinu jsem bez přísunu kofeinu, dva dny bez přísunu cigaret a o pivu ani nemluvím, je to zlé, moc zlé. Ale aspoň vím, z čeho mi šibe a z čeho nemůžu spát přes noc, ale naopak přes den, nejlépe ve škole. Já už bych ty Big Shocky na noc pít neměl...je to v prdeli!!!! Hehe..zřejmě jsem malinko hysterický. Klid...dám si skleničku červeného, pustím si..co si pustím...hmm...poslední dobou jsem začal ujiždět na keltské hudbě a pohanském metalu, dovolím si sem přidat pár ukázek, doufám, že se bude líbit. Hlavně ta keltská hudba...je nehorázně kouzelná. :)


Miluju tuhle písničku, miluju. Člověk, který ji složil je génius. Velká poklona...


A teď ukázka pohanského metalu...taky úžasná písnička, takové kouzelná. Složil ji ten samý člověk, myslím že si říká Adrian von Ziegler. Ale to je jedno, jak si říká. Je prostě úžasný, nebo spíš jeho tvorba je úžasná.

Dál bych chtěl oznámit, že další kapitola Zajatce je skoro hotová, takže pravděpodobně zítra očekávejte (nebo se spíš bojte) další kapitolu. A proč vlastně píšu, jako kdyby tu někdo chodil? Jsem naivní snílek. S nízkou slovní zásobou a cholerickými záchvaty.

Nuže, loučím se.

Mějte se fanfárově, chlastejte, šukejte a chcípněte.


Jeffree.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darion Darion | Web | 15. dubna 2012 v 23:34 | Reagovat

Budu chlastat, šukat a chcípnu, mňah. O otravném druhém já mi ani mluvit nemusíš, že Freddie? No, to je šumák. Tu muziku si poslechnu, až mi nebude za zádama někdo spát. Hah, já mám všechno, cíga i chlast. Kofein nepotřebuju. Muhehehéééééééééééééééééééééé. Ne, nejsem magor. Moc. Přes noc se nespí, spát se může ve škole. Bwhehe.

2 Foxx Foxx | Web | 16. dubna 2012 v 10:28 | Reagovat

Originální rozloučení.Jo,keltská hudba je super na uklidnění a ta druhá.../lačný pohled śměrem ke Snížkově kleci/

3 Reizo Reizo | E-mail | Web | 16. dubna 2012 v 13:49 | Reagovat

Normální lánek? Nemyslíš, že by tvého nadaní na obyčejné normální články byla škoda? Jinak nechápu jak můžeš tvrdit, že nemáš vkus. Si projeď všechny lánky do kterých dáváš ukázky hudby kterou posloucháš. Máš dokonalý vkus a mně toto tvrzení rozhodně nevyvrátíš. Je dobře že vlastníš sebevědomí, hodně ti pomáhá.
Těší mne, že se držíš od cigaret, asi je to hodně těžké, ale já věřím že to zvládneš. My dva spolu celkem vycházíme, takže nemůžu moc tvrdit, že mé druhé já je otravné, ale občas by mohl zavřít tu svou ukecanou hubu.

Jo ještě ohledně hudby... Našla jsem zajímavé internetové rádio, možná už ho znáš, ale i přesto ti o něm musím říct... Jmenuje se: Radio Gothic ...hrajou i metalovou hudbu, ale hlavně tam vůbec nemluví, jen hrajou a hrajou a hrajou, žádný reklamy ani slogany jen čistá hudba.

Měj se taktéž fanfárově a tichou smrt přeji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama