Květen 2012

Hand of Blood! I don´t wanna feel like my heart is breaking,..

31. května 2012 v 16:20 | Jeffree Michael Metalist Black |  Zápisky metalistovy
Pocity se ve mě míchají tak, až z toho pomalu šílím...vzpomínky mě pronásledují, realita je vzdálená někde v nedohlednu. Realita..nesnáším to slovo. Nesnáším i realitu, kromě slova. Už jsem skoro dva týdny ležím doma...a začíná mě to nudit. Chybí mi procházky v lesích, pár lidí a hlavně mě už všechno sere...potřebuju vypadnout na vzduch, zítra jdu na kontrolu k doktorovi, tak uvidím...doufám, že už bude cajk. No....doufám, že už bude líp, cajk, ten nebude určitě. Příští týden už pravděpodobně jdu do toho zkurvenýho ústavu, kterému se říká Gymnázium a který z hloubi duše nenávidím. Hlavně mé "úžasné" spolužáky. Asi si láknu nehty na černo, takže se budu muset připravit na klasickou dávku posměšků a blbých keců. Ale na ty už jsem si zvykl....už jsem si zvykl na to, že když se jinak chovám, oblíkám a dělám věci, tak se to stádu nelíbí. Seru na stádo.

Chtělo by to zetsprite...ale bohužel nemám zetko, tak si dám aspoň ten sprite. Tyvole, je to pekelná nuda, sám se divím, že to říkám, ale i v tom ústavu by bylo líp. Zkusím tu nudu alespoň namalovat, malování mě teď docela chytlo, dá se tím zabít čas...Občas bych se chtěl zabít i já...což mimochodem není zas tak špatný nápad. Stejně o mě nikdo nestojí....kurva, grrrr, zas ty sebelítostivý kecy. A zase kvůli ní, už bych se měl na to vysrat...už to nespravím, nemá to cenu...fuck fuck fuck. Hmm...jako obvykle je článek plný nesouvislých blábolů, ale co, je to můj blog, můj styl psaní, moje věc...komu se to nelíbí, nahoře je křížek. Hand of Blood! I don´t wanna feel like my heart is breaking....I wanna kill you!


Už bych mohl napsat další kapitolu Zajatce, už to slibuju několika lidem asi měsíc, a pořád jsem líný něco napsat...vlastně nejsem dočasně schopný psát nic jiného, než sbírky depresivních vět...kterým by se při hodně dobré vůli dalo říkat povídka. Ok, pokusím se to napsat....ale nic neslibuju. Teď se nejspíš přesunu ke kytaře, zapnu kombo, a budu se plavit na hudbě...pročistím si hlavu a zbavím se všech dotěrných myšlenek. Hmm.....možnáá bych se mě učit do matiky, uspořídám malou soutěž. Co budu dělat po dopsání článku?

a) Uvařím si černý čaj kvůli bolestem v krku, sednu si rovně na židli ke stolu a budu se vzorně učit do matematiky nejméně hodinu.

b) Vytáhnu kytaru z obalu, zapnu kombo a volume otočím doprava, přičemž začnu zběsile hrát, pogovat a přitom budu popíjet pivo a myšlenkama budu úplně mimo realitu.

Muhehehe...vsadím se, že to nikdo neuhodne. ^^ Taky bych mohl dokoukat Death Note, nebo to radši ne...nechci to večera sepisovat plány na ovládnutí světa a zakládat si sešit s názvem Death Note. To by vážně nebyl dobrý nápad...:D

Takže, já mizím. Jdu si uvařit čaj, sednout si na židli, přitom si pustím vážnou hudbu a budu se vzorně učit do matiky. :DD

Chcípněte a metal s Váma.

Jeffree.